MY SAAT 
 
  Fırsat Saatleri
  a.b.art
  Adidas
  Ben 10
  Boccia
  Bulova
  Burberry
  Calvin Klein
  Camel Active
  Casio
  Cerruti
  Cimier
  Citizen
  Cross
  Diesel
  Dior
  DKNY
  DolceGabbana
  Edox
  Emporio Armani
  ESC
  Escape
  Esprit
  Flik Flak
  Fossil
  Frederique Constant
  Gucci
  Guess
  Guess Collection
  Hamilton
  Hip Hop
  Hugo Boss
  Jacques Lemans
  Kenneth Cole
  Lacoste
  Lancaster
  Longines
  Marc Eckö
  Maurice Lacroix
  Michael Kors
  Momentus
  Mont Blanc
  Nacar
  Nautica
  Neolog
  Nixon
  OffShore
  Pulsar
  Puma
  Quantum
  Rado
  Raymond Weil
  Regal
  Roamer
  S.T. Dupont
  Saint Honore
  Seiko
  Skagen
  Swatch
  Swatch Takı
  Tag Heuer
  Techno Marine
  Timberland
  Tissot
  Tommy Hilfiger
  Toy Watch
  TW Steel
  Versace
  Welder
  Zippo

Saat Alışveriş Sepeti
MY Saat Ödeme Seçenekleri

Saat - Telefon ile Sipariş

Saat Satın Al

 
MY Saat

   
» Ödeme ve Teslimat
  » Ürün İade Koşulları
  » Garanti Koşulları
  » Gizlilik
  » Satış Sözleşmesi
  » Banka Hesap Noları
   

» Dijital Tourbillon Saat
» Doğal zaman, doğal saat ve sürpriz tasarım
» Miansai Saat
» Saat ve kontrol
» timberland ht3
» Dokunulabilir Saat
» Apple konsept saat çevreci
» Minuteman Askeri stil saatler
» Saat Kullanım Kılavuzları

Tüm DuyurularÖzel Arama


Saat Markalar Casio
 
Casio

Casio Saat Modelleri

  » Bayan Saat » Çocuk Saati » Duvar Saati » Erkek Saat
Edifice
» Kronometre » Masa Saati
 
 

Casio A159WGEA-1DF
%15 indirim
 111 TL
 238 TL
 209 TL
 209 TL
 191 TL
 191 TL
 191 TL
 179 TL
 208 TL
 157 TL
 138 TL
 113 TL
 152 TL
 143 TL
 143 TL
 143 TL
 143 TL
 143 TL
 88 TL
 143 TL
 143 TL
 64 TL
 64 TL
 76 TL
  1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14  

CASIO SAAT

 Casio saatler dijital efsane F91 saatlerle piyasaya çıktı. Özellikle Türkiye de F91 saatler çok sevildi. 7 yıl dayanan pil ömürleri ve su geçirmezliğiyle Casio saatlerin piyasada tutunmasında ve tanınmasında büyük rol oynadı. Türkiye de en çok kullanım adedine ulaşmış model Casio'dur. Özellikle askerlikte çok tercih edilen ve asker saati denilen bir markadır. Dijital Saatlerle tanınan Casio Saat son zamanlarda İsviçre saatlerine rakip olabilecek kalitede saatler üretiyor. Kilitli tepeli ve vidalı kapaklı Edifice, Duro, Oceanus modelleriyle birbirinden kaliteli ve dizayn olarak özgün saatler üretiyor. Casio Saat de hem uygun hem kaliteli hem de spor saat konseptlerini bir arada bulmak mümkün.

 Özellikle "Protrek" serisi dağcı ve sporcuların vazgeçilmezi. İlk kameralı saati de yine Casio üretti. Ses kaydeden, görüntü kaydeden saatleri de yine Casio üretti. Hava basıncını , hava sıcaklığını ölçen, kol saatlerinin yanında nem ölçen duvar saatleri de üretiyor.

Casio saatler dijital ve Quartz teknolojisiyle ön plana çıkar. Casio Otomatik saat üretmiyor.

Dünyada darbelere dayanıklı ilk saat üreten firma da yine Casio. G-Schok model saatler 10 metre yükseklikten düşse bile özel yapıları sayesinde bir şey olmuyor ve çalışmaya devam ediyor. Hem toza hem çamura dayanıklılar ve 200 metre su geçirmiyor.

Dünyada birçok ilklere imza atan Casio saat ilk cep televizyonu ve ilk GPS'i saatle birleştirmeyi başaran bir saat ve teknoloji firmasıdır.

 Casio Computer Co, Ltd Shibuya, Tokyo, merkezi Japonyada 1946 yılında kurulmuş çok uluslu bir elektronik cihazların üretim şirketidir. Casio hesap makineleri, ses ekipmanları, PDA'ler, kameralar, müzik aletleri ve saat üreticisi olarak bilinir.. 1957 yılında Casio dünyanın ilk tamamen elektrikli kompakt hesap makinasını yayınladı.Casio Tadao Kashio, imalat teknolojisi konusunda uzmanlaşmış bir mühendis tarafından Nisan 1946 yılında kurulmuştur.1949 yılında Ginza, Tokyo'da ilk İş Fuarı'nda elektrikli hesap makineleri gördükten sonra, Kashio ve kardeşleri, kendi hesap geliştirmek için çalışırlar. Kashio elektronik ile ilgili bazı bilgilere sahipti ve solenoitler kullanarak bir hesap makinesi yapmak için yola çıktı. Hesap makinesi 1954 yılında bitirdi ve Japonya'nın ilk elektro-mekanik hesap makinesi oldu.

 1980'lerde, bütçesini elektronik aletler ve ev klavyelerine yöneltti. Şirket ayrıca, kol saati, çok çeşitli ürünlerle tanınmaya başladı. Casio dijital hem de analog kuvars kristali saatlerin, ilk üreticilerinden biriydi. Ayrıca bu süre içinde hesap saatleri satmaya başladı. Bu sıcaklık, atmosferik basınç, yükseklik ve hatta GPS konumu görüntüler ile çok farklı saat dilimlerinde ve kol saati görüntülemek olabilir saatlerin ilk üreticilerinden biri oldu. Önemli dijital kameralar ilklerin bir dizi bir LCD ekrana sahip ilk tüketici dijital kamerası, ilk tüketici 3 megapiksel kamerası, ilk gerçek ultra kompakt modeli ve seramik objektif teknolojisine sahip ilk dijital fotoğraf makinesini de casio üretti.

Etiketler: Casio Saat Modelleri, Casio Saat Fiyatları, Casio Saat Satış Noktaları, Casio Erkek Kol Saatleri, Casio Bayan Kol Saatleri

 
 
 
 
Erkek Kol Saatleri | Bayan Kol Saatleri | Unisex Kol Saatleri | Çocuk Kol Saatleri | Duvar Saatleri | Masa Saatleri | Guguklu Saatler | Cep Saatleri | Çakmak | Kalem | Takı
Ana Sayfa | Saat Markaları | UFO Vantilatör | Alışveriş Sepetim | Hakkımızda | Sipariş Takibi | FORUM | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 MYSAAT. Tüm Hakları Saklıdır.