Diesel


2.02.2013 21:58:00

Diesel saat

Diesel saatleri iki kelimeyle tarif etmek gerekirse bu kelimeler, cesur saat ve ayrıkı saat olabilir.
Diesel parlak renkler, geniş bilek bandı ve benzersiz tasarımıyla çok eğlenceli
İtalyan tasarım markası diesel  kurulduğu 1978 yılından beri markayla özdeşleşmiştir.
Diesel saatlerin bu kadar çok sevilmesinde ünlü tasarımlcılarının modacı olmaları çok etkilidir. Her saat çılgınca ve eşsiz bir parça olma özelliği taşır. Bu yüzden diesel saatler bugün dünyada en çok tatlit edilen saat markalarından birisidir.
Diesel saatler genellikle kalın ve spor olarak tasarlanmıştır. Hem kot pantalon hem de takım elbiseyle takılabilecek modelleri bulunuyor. Diesel saatler aktif bir yaşam tarzı yaşayan insanlar için tasarlanmış, günlük kullanımlarda da rahat kullanılabilecek yapıda saatlerdir.

Diesel saatler malzeme kalitesi bakımından da oldukça yüksek standartlara sahiptir. Kendi standartlarını oluşturmuştur.

Diesel seramik ve saatler son derece şıktır. Benzersiz olmak için diesel saat.
Dijita diesel saatler, dijital saatleri tekdüzelikten çıkarmış ve dijital saatler şık dizaynlı olmaz tabusunu yıkmıştır.
Kronograf ve spor diesel saatler kolay okunabilir kadran tasarımlarıyla çok gösterişli. Bugün en çok aranan saat marka ve modellerinden  birisi olmayı başarmıştır.
Multi mekanizmalı diesel saatler sanki işadamları için tasarlanmış gibi çok ciddi ve karizmatik yapıdadırlar.  Birden fazla saati göstererek farklı zaman seçenekleri sunmaktadır.
Led ve kayan yazı gibi duran ve deri kayışlı çelik diesel saatler zıtlıkların birleşimi gibidir.

Yüksek mühendislik ürünü diesel saatler sadece erkekler yada sadece bayanlar için değildir. Popüler saat modelleri son derece cesur ve tasarım alanında dünyanın önde gelen saat  markalarından birisidir.

http://www.watchco.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/D/Z/DZ7257.jpg
Kategori: Duyurular