Longines Saat Modelleri


LONGINES SAAT

Longines saat, kartal armalı marka logosuyla hafızalarda yer alan lüx bir saat markasıdır. 1832 yılında Auguste Agassiz tarafından kurulmuştur. Swatch grup bünyesinde faaliyetini sürdürüyor. Özgün, zarif, şık klasik, prestij ve karizmatik. Çok ince ve orijinal Hongines tasarımı saatler hiç bir saat markasına benzemez. Kurmalı cep saatleri de kaliteli ve uzun ömürlü Longines saat algısını etkileyen faktörlerdendir. Longines Havacı saati olarak ta tanınır. Transatlantik uçuşlar için tasarlanan modelin üretimi hala devam ediyor.
1899 yılında, Kutup kâşifi Louis Amédée de Savoie, Kuzey Kutbu'na giderken de Longines saat kullandı. Klasik tarzını hiç değiştirmeyen Longines saatler spor, mekanik ve kronometreli saatler de üretiyor. Kalite ve kusursuz işçilikten asla vazgeçmeden yapılmaktadır.


Araştır: Longines Saat Modelleri, Longines Saat Fiyatları ve Longines Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Longines Erkek Kol Saatleri ve Longines Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.