Frederique Constant Saat Modelleri
  1    2  FREDERIGUE CONSTANT SAAT

Frederique Constant, Cenevre merkezli lüks kol saatleri üreten bir saat tasarım şirketi. Aletta Bax ve Peter Stas tarafından 1988 yılında kurulmuştur. Mekanik saatleriyle tüm dünyada tanınan bir İsviçre saat markasıdır.
Frederique Constant 2007 yılında 80.000 adet saat üretip satmıştır. Frederigue Constan saat şirketi daha iyi, daha hassas ve daha güvenilir mekanik saatler yaratmak için ileri teknoloji ve kaliteli malzemeleri kullanır.
Frederique Constant'ı marka elçisi Shu Qi Asya'da temsil etmektedir. Frederique Constant Birçok sosyal projeye destek vermiştir.
Lüks segmentte Frederique Constant saat hızla büyüdü Frederique Constant, her üç yılda % 25 büyüyor. 2011 yılında 100 ülkede 120 binden fazla satış rakamına ulaşmıştır.

2004 yılında, “Frederigue Constant” saat kendi kalibrelerini geliştirip üreten seçkin İsviçreli saat üreticileri arasına girmiştir. Frederigue Constant Heart Beat Manufacture’in başarılı lansmanı, genç ve yenilikçi olan bu bağımsız Cenevre firması için oldukça büyük bir adımdı. Bugün hala erişilebilir lüks segmentteki klasik saatler üreten hiçbir İsviçre saat markası kendi kalibresini geliştirme konusunda benzer bir başarıyı yakalayamadı.
Frederigue Constant her bir parçasını Frederigue Constant saat fabrikasında üretiyor. Marka teknik bilgi ve makine üretimi konusundaki tecrübesini gözler önüne seriyor. Frederigue Constant, Lüks saatlerin erişilebilir fiyatlarla satılabileceğini ispatlayan bir saat firmasıdır.


Araştır: Frederique Constant Saat Modelleri, Frederique Constant Saat Fiyatları ve Frederique Constant Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Frederique Constant Erkek Kol Saatleri ve Frederique Constant Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.