MY SAAT 
My Saat 
  Fırsat Saatleri
  Adidas
  Burberry
  Calvin Klein
  Casio
  Cerruti
  Cross
  DKNY
  DolceGabbana
  Edox
  Emporio Armani
  Escape
  Esprit
  Flik Flak
  Frederique Constant
  Gucci
  Guess
  Guess Collection
  Hamilton
  Hip Hop
  Hugo Boss
  Jacques Lemans
  Kenneth Cole
  Lacoste
  Lancaster
  Longines
  Marc Eckö
  Maurice Lacroix
  Michael Kors
  Momentus
  Nacar
  Nautica
  Nixon
  OffShore
  Puma
  Quantum
  Raymond Weil
  Roamer
  Saint Honore
  Seiko
  Skagen
  Swatch
  Tag Heuer
  Techno Marine
  Timberland
  Tissot
  Tommy Hilfiger
  Toy Watch
  Versace
  Welder
  Zippo

Saat Alışveriş Sepeti
MY Saat Ödeme Seçenekleri


Saat Satın Al

 
MY Saat

   
» Ödeme ve Teslimat
  » İade ve İptal
  » Garanti Koşulları
  » Gizlilik
  » Satış Sözleşmesi
  » Banka Hesap Noları
   

»Dijital Tourbillon Saat
»Doğal zaman, doğal saat ve sürpriz tasarım
»Miansai Saat
»Saat ve kontrol
»timberland ht3
»Dokunulabilir Saat
»Apple konsept saat çevreci
»Minuteman Askeri stil saatler
»Saat Kullanım Kılavuzları

Tüm DuyurularÖzel Arama


 
Calvin Klein

Calvin Klein Saat Modelleri

  » Bayan Saat » Erkek Saat » Unisex Saat
 
 

 862 TL
 753 TL
 812 TL
 503 TL
 562 TL
 549 TL
 512 TL
 665 TL
 599 TL
 930 TL
 885 TL
 885 TL
 449 TL
 785 TL
 558 TL
 558 TL
 626 TL
 671 TL
 930 TL
 930 TL
 558 TL
 599 TL
 708 TL
 549 TL
  1    2    3  

CALVIN KLEIN SAAT

1968 yılında 10.000 dolar sermaye ile , New York City Hotel'de bir dükkanla başlayan Calvin Klein markası Bugün birçok sektörde faaliyet gösteriyor. Calvin Klein zarif ve birbirinden şık saat modelleri tasarlayan bir şirket aynı zamanda.
Bizim saatleriyle daha çok tanıdığımız marka, eşarp, ayakkabı, kemer, kürk, güneş gözlüğü, saat, Kot pantolon, iç giyim ve parfüm üretir. Global bir moda markası Calvin Klein, Amerikan minimalist tasarımlar için "Amerika'nın En İyi Tasarımcısı " olarak adlandırılır.

Calvin Klein Amerikalı moda tasarımcısı Calvin Klein tarafından kurulmuş bir moda evidir. Şirket Manhattan, New York merkezli olup ve şu anda Phillips-Van Heusen’a aittir. Diğer moda markaları gibi, Calvin Klein’ın bir arması vardır. "CK" amblemi.
1968 yılında, Klein $ 10,000 ile Calvin Klein Limited, New York City York Hotel'de bir katlı dükkan da kurdu. 1969 yılında Klein, Vogue Dergisi'nin kapağında yer aldı. 1971 yılına gelindiğinde, spor, klasik blazer ve iç çamaşırı onun kadın koleksiyonuna eklendi. 1973 yılında yaptığı 74 parçalık kadın koleksiyonu için ilk Coty Amerikan Moda Eleştirmenleri Ödülü aldı. 1977 yılında, yıllık gelirleri 30 milyon doları çıkmıştır ve Klein eşarplar, ayakkabılar, kemerler, kürkler, güneş gözlükleri ve levhalar için lisans alınmıştı. Şirket kozmetik, kot pantolon ve erkek giyim için lisans imzaladıktan sonra, Klein'ın yıllık perakende hacminin 100 milyon olduğu tahmin ediliyordu. 1978 yılında, Klein ünlü kot bunlar piyasada olan ilk hafta 200.000 çift satış iddia etti. 1981. 1970'lerin ortalarında, arka cebinde kendi adını koyarak bir tasarım-kot çığırı açmıştı. 1970'li yılların sonlarında, şirket de kendi parfüm ve kozmetik işini kurmak için girişimde bulundu, ancak büyük mali kayıplar ile piyasadan çekildi. Tasarımcı kot çılgınlığı onun tüm zamanların en yüksek düzeyine ulaştı. Çarpıcı büyüme seksenlerin başında da devam etti. Şirket neredeyse 1992 yılında iflas ile karşı karşıya olmasına rağmen, Calvin Klein kazanmasının nedeni, özellikle onun çok popüler iç çamaşırı ve parfüm gibi CK spor ürünlerinin başarısı sayesinde, daha sonra 90'lı yıllar boyunca imparatorluğun karlılığını artırmayı başarmıştır.

Etiketler: Calvin Klein Saat Modelleri, Calvin Klein Saat Fiyatları, Calvin Klein Saat Satış Noktaları, Calvin Klein Erkek Kol Saatleri, Calvin Klein Bayan Kol Saatleri


 
 
 
 
Erkek Kol Saatleri | Bayan Kol Saatleri | Unisex Kol Saatleri | Çocuk Kol Saatleri | Duvar Saatleri | Masa Saatleri | Guguklu Saatler | Cep Saatleri | Çakmak | Kalem | Takı
Ana Sayfa | Saat Markaları | Alışveriş Sepetim | Hakkımızda | Sipariş Takibi | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2020 MYSAAT. Tüm Hakları Saklıdır.