Maurice Lacroix Saat Modelleri
MAURICE LACROIX SAAT

“Maurice Lacroix”, 1975 yılında Zürih Desco von Schulthess bir parçası olarak kurulmuştur. 1946 yılından bu yana, Desco Audemars Piguet, Heuer, Eterna ve Jaeger-LeCoultre de dahil olmak üzere lüks saatler için de bir temsilci olmuştur. Desco saat 1961 yılında Desco Jura İsviçre Kanton bölgesinde, Saignelégier Tiara adında bir montaj tesisi satın aldı. Üçüncü şahıslar için özel markalı saatler üretti. 1975 yılında, Desco Maurice Lacroix markası altında saatler pazarlamaya başladı. Rolex ve Omega dahil olmak üzere diğer İsviçre saat markaları, Maurice Lacroix gibi, herhangi bir kişiye karşılık gelmiyor.
Maurice Lacroix İsviçre saat yapma sanatlarının hepsini kullanıyor. Maurice Lacroix, 2010 yılı itibariyle yaklaşık 220 çalışanı ve tüm dünyada 60'dan fazla ülkede yaklaşık 4.000 mağaza temsil edilmektedir.
Maurice Lacroix saat yüksek rütbeli üst grup lüks saatler üretir.

Araştır: Maurice Lacroix Saat Modelleri, Maurice Lacroix Saat Fiyatları ve Maurice Lacroix Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Maurice Lacroix Erkek Kol Saatleri ve Maurice Lacroix Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.