Versace Saat Modelleri


VERSACE SAAT

Gianni Versace, genellikle Versace olarak anılır, 1978 yılında Gianni Versace tarafından kurulan bir İtalyan moda markasıdır. İlk Versace butik, 1978 yılında Milano Via della Spiga açıldı (Versace ailesi Reggio Calabria çıkışlı olmasına rağmen) ve anında popüler oldu. Bugün, Versace, dünyanın önde gelen uluslararası moda evlerinden birisidir. Versace, Versace Grubu'nun çeşitli markaları adı altında lüks giyim, aksesuar, makyaj, ve ev mobilyası üretir. 1994 yılında, Versace elbise alanında yaygın bir isim oldu.

Gianni Versace 15 Temmuz 1997 tarihinde Andrew Cunanan tarafından öldürüldü. Eski kız kardeşi Donatella Versace, başkan yardımcısı, daha sonra yaratıcı Versace müdürü ve büyük kardeşi Santo Versace CEO'su devreye girdi.

Sonbahar-Kış 2007 Versace koleksiyonundan bazı tasarımlar:
Atelier Versace, Versace Couture, Versace Spor, Versace Home Collection, Versace Jeans Couture, Versace Collection ve Versus: Versace oluşturan birkaç satır vardır.

High-end, çoğunlukla el yapımı giyim, mücevher, saat, parfüm, kozmetik, çanta, ve ev mobilyası içeren Versace Couture, Versace’nin ana ürünleridir. Versace Spor ürünleri Versace grubunun imajına zarar vermezi nedeniyle 2008 yılında durduruldu. Versace tanınmış ünlüler arasında pek çok hayranı var. Elton John, uzun zaman elmas veya Swarovski kristal kaplı özel öğeler içeren, Versace ürünlerini giymiştir. "Versace" yüzü olmuş ünlülerin bazıları Madonna (1995 ve 2005), Ashton Kutcher, Ian Somerhalder, Kevin Richardson, Demi Moore, Britney Spears ve Christina Aguilera vardır.Araştır: Versace Saat Modelleri, Versace Saat Fiyatları ve Versace Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Versace Erkek Kol Saatleri ve Versace Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.