DKNY Saat Modelleri
  1    2    3    4  DKNY SAAT

DKNY- Donna Karan New York Giyim ve moda tasarımcısı Donna Karan'ın 1989 yılında New York'ta kurduğu bir markadır. DKNY 2001 yılında Fransız şirketi Louis Vuitton Moet Hennessey tarafından satın alındı.
DKNY Mağazası 1997 yılında New York ta. 19999 yılında da Manhattan da açıldı. Bugün Hong Kong, Şanghay, Kanada, Vancouver'de açılan mağazalarıyla Küresel bir şirket haline geldi.
Birçok sektörde ürünler üretmektedir. DKNY Jeans, iç çamaşırı, gözlük ve saatler bunlardan bazılarıdır. DKNY 2005 yılından itibaren ürünlerini online olarak satmaya başladı. DKNY'nin 2007 yılına kadar erkek giyim ürünü mevcut değildi.
DKNY Saatleri bugün Türkiye de çok sevilen ve tanınan bir saat markası haline geldi. Çağdaş çizgileri geleneksel tasarımlarla başarıyla birleştiren DKNY Saat birbirinden sıra dışı saatler üretir. Saatlerde moda ve fonksiyonellik ön planda tutulur.Araştır: DKNY Saat Modelleri, DKNY Saat Fiyatları ve DKNY Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. DKNY Erkek Kol Saatleri ve DKNY Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.