Tissot Saat ModelleriTISSOT SAAT

Tissot Saat ilk seri üretim cep saatini 1881 yılında üretti. Anti manyetik ve iki farklı zamanı gösterebilen cep saatini de Tissot üretti. İlk plastik saat yapma fikri de yine Tissot saate ait. Omega Saatin alt grubu olarak Orijinal İsviçre saatler üretiyor. Dünya da 150 den fazla ülkede satılan Tissot saat dünyanın en büyük saat üreticisi ve satıcısı İsviçre saat firmalarından biri olmuştur.
Tissot, bisiklet, motosiklet, eskrim ve buz hokeyi dünya şampiyonası için resmi sponsorluklar da yapmaktadır. Birçok insan Tissot saat logosunu Buz hokeyi yarışlarında görmüştür
Tissot saat firması, klasik saat üretimindeki tecrübesini Tissot dokunmatik modellerle taçlandırmıştır. Tissot T touch modeller yükseklik, sıcaklık, hava basıncı ve derinlik gibi birçok özelliği bünyesinde birleştirmeyi başarmıştır. T-Touch saatler birçok filmde yer almıştır. Angelina Jolie'nin filmlerinde de yer almıştır.
Tissot saatler üstün İsviçre saat teknolojisini uygun fiyatla satmaktadır. İsviçre yapımı ve uygun fiyatlı saatleri bir araya getirmeyi başarmıştır.

Araştır: Tissot Saat Modelleri, Tissot Saat Fiyatları ve Tissot Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Tissot Erkek Kol Saatleri ve Tissot Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.