Edox Saat Modelleri


EDOX SAAT

Edox Saatin hikâyesi basit bir aşk hikayesiyle 1883 yılında başladı. Christian Rüfli-Flury son derece yetenekli bir saatçiydi. Eşi Eva-Maria ya, 25. doğum günü için tasarlanmış bir cep saati vermeye karar verdi ve hediye etti. Daha sonra da eşi Eva-Maria kocasını kendi saat şirketini kurmaya ikna etti.
Saat şirketinin adı da EDOX'tu, EDOX eski yunanca da Saat anlamına geliyordu. Kum saati logosu da Edox'un logosu oldu.

Cep saatiyle başlayan üretim, Delfin Saat modeliyle üretime devam etti ve 200 metreye kadar suya dayanan saatler üretti. Devrimci Edox saatler artık su geçirmez saatlerde kriter bir saat markası oldu.
Edox yenilikçiliğine 1965 yılında ürettiği 500 metreye kadar suya dayanıklı bir modelle devam etti.
Yine ince saat denilince İlk akla gelen saat markalarından birsi EDOX saatlerdir. 1.4 MM kalınlığında ürettiği, üstelik takvimli saat motoruyla da büyük bir başarı elde etti. İnce takvimli motorlu saatleriyle kırdığı dünya rekoru henüz aşılamadı. Dünyanın en ince saatlerini EDOX saat markası üretir.
2006 Yılında, EDOX Saat, uzay araştırmalarından üretilen, Titanyum, karbon ve seramik gibi malzemelerden, 500 metre su geçirmez saat koleksiyonunu başlattı.
Dünya Rally Şampiyonası resmi sponsorluğuyla Otomobil yarışlarına büyük destek verdi.

Edox, saatçileri sattığına pişman eden bir saat markası. Çünkü Edox saat satın alan bir müşteri uzun süre problemsiz kullandığı için tekrar saat satın alma ihtiyacı duymaz.
Edox saat en kaliteli malzemeleri kullanır ve kaliteden asla ödün vermez.

Araştır: Edox Saat Modelleri, Edox Saat Fiyatları ve Edox Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Edox Erkek Kol Saatleri ve Edox Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.