Calvin Klein Saat Modelleri


  1    2    3  CALVIN KLEIN SAAT

1968 yılında 10.000 dolar sermaye ile , New York City Hotel'de bir dükkanla başlayan Calvin Klein markası Bugün birçok sektörde faaliyet gösteriyor. Calvin Klein zarif ve birbirinden şık saat modelleri tasarlayan bir şirket aynı zamanda.
Bizim saatleriyle daha çok tanıdığımız marka, eşarp, ayakkabı, kemer, kürk, güneş gözlüğü, saat, Kot pantolon, iç giyim ve parfüm üretir. Global bir moda markası Calvin Klein, Amerikan minimalist tasarımlar için "Amerika'nın En İyi Tasarımcısı " olarak adlandırılır.

Calvin Klein Amerikalı moda tasarımcısı Calvin Klein tarafından kurulmuş bir moda evidir. Şirket Manhattan, New York merkezli olup ve şu anda Phillips-Van Heusen’a aittir. Diğer moda markaları gibi, Calvin Klein’ın bir arması vardır. "CK" amblemi.
1968 yılında, Klein $ 10,000 ile Calvin Klein Limited, New York City York Hotel'de bir katlı dükkan da kurdu. 1969 yılında Klein, Vogue Dergisi'nin kapağında yer aldı. 1971 yılına gelindiğinde, spor, klasik blazer ve iç çamaşırı onun kadın koleksiyonuna eklendi. 1973 yılında yaptığı 74 parçalık kadın koleksiyonu için ilk Coty Amerikan Moda Eleştirmenleri Ödülü aldı. 1977 yılında, yıllık gelirleri 30 milyon doları çıkmıştır ve Klein eşarplar, ayakkabılar, kemerler, kürkler, güneş gözlükleri ve levhalar için lisans alınmıştı. Şirket kozmetik, kot pantolon ve erkek giyim için lisans imzaladıktan sonra, Klein'ın yıllık perakende hacminin 100 milyon olduğu tahmin ediliyordu. 1978 yılında, Klein ünlü kot bunlar piyasada olan ilk hafta 200.000 çift satış iddia etti. 1981. 1970'lerin ortalarında, arka cebinde kendi adını koyarak bir tasarım-kot çığırı açmıştı. 1970'li yılların sonlarında, şirket de kendi parfüm ve kozmetik işini kurmak için girişimde bulundu, ancak büyük mali kayıplar ile piyasadan çekildi. Tasarımcı kot çılgınlığı onun tüm zamanların en yüksek düzeyine ulaştı. Çarpıcı büyüme seksenlerin başında da devam etti. Şirket neredeyse 1992 yılında iflas ile karşı karşıya olmasına rağmen, Calvin Klein kazanmasının nedeni, özellikle onun çok popüler iç çamaşırı ve parfüm gibi CK spor ürünlerinin başarısı sayesinde, daha sonra 90'lı yıllar boyunca imparatorluğun karlılığını artırmayı başarmıştır.Araştır: Calvin Klein Saat Modelleri, Calvin Klein Saat Fiyatları ve Calvin Klein Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Calvin Klein Erkek Kol Saatleri ve Calvin Klein Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.