Dijital Tourbillon Saat


1.05.2013 11:04:00

Dijital  Tourbillon Saat

Stealth tourbillon saat konsepti alışmadığımız bir görünüme sahip. Mekanik saatlerin çalışması farklıdır. Tourbillon saatler de yerçekimine karşı saat farklı açılarla çalışırken, ayarın bozulmamasını sağlayan ileri teknolojili mekanik saatlerdiri.

Dijital tourbillon saati diğer mekanik saatlerden ayıran özellik ise tourbillon kısmının djital olması. Daha önce hiç böyle bir saat görmemiştik.

İskelet saatlerin çalışma mekanizmalarından farklı bir saat mekanizmasına sahip. Saatin alt kısmındaki ekrandan saatin mekanikmiş gini görünüyor.  İnnovasyon teknolojili saat saat algısını kökten değiştirecek bir yapıya sahip. Mekanik saatlerden vazgeçemeyenler için mükemmel bir saat. Hem mekanik görünümlü hem de dijital ve elektronik ve üstün teknolojili.

Dijital konseptli saatin piyasaya çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.
Mysaat com olarak sıradışı saatler her zaman dikkatimizi çekmiştir, ve bu tür ekstra sıradışı saatleri her zaman ilk duyurmak vizyonumuz olacak.

Saat ve hayal bir araya geldiği zaman oloğanüstü saat modelleri ortaya çıkıyor. Bundan sonrada mekanik yada anolog görünümlü djital saatlerin dönemi başlayacak.
Kategori: Duyurular