Saat ve kontrol


21.03.2013 12:04:00

Saat ve kontrol
En sevdiğiniz telefonunuz veya tabletinizle tüm evinizi yönetmenin en kolay yoluyla tanışın. Işık, kapı kilitleri, güvenlik sensörleri, termostat, IP kameralar ve daha fazlası. 5 inç dokunmatik olmayan ekranıyla evinizin enerji kullanımını da kontrol edebilirsiniz. Prizm yöneticisi mobil uygulaması sayesinde her yerden evinizi izlemek mümkün olacak. Canlı kamera görüntülemek de mümkün olacak. Prizm dünyanın en popüler ev ağı standartlarında olduğu için tüm cihazlarla uyum içinde çalışır.

Prizm güçlü ve tanınmış ev ağ standardı sunar. Sisteminizi genişletmek için büyük kolaylık sağlar. Sadece Z -Wawe logosu olup olmadığına bakın.

Güvenli şifrelere gerek kalmadan kapıları kilitleyip açabilirsiniz. Dışardan gelen birisini kim olduğunu görmek için IP  kamerayla kontrol edebilirsiniz.

Prizm saatle ışıklarınızı kontrol edin. Günün saatlerine bağlı olarak ışık tonlarını ayarlayın.

Prizm için Z-Wawe termostat bağlayarak ısıtma ve ev soğutma için daha akıllı bir yaklaşım alarak enerji ve para tasarrufu sağlayın.

Güvenlik sensörleriyle kapı yada pencere açıldığında anında bildirim alın. Güvenlikten taviz vermeyin. Eğer bir kapı veya pencereyi açık unutmuşsanız bakın.

Hareket sensörüyle evinize birisi girdiğinde anında haberdar olun.

Böyle bir saat henüz üretilmedi, üretim için destek bekliyor. Ancak 2013 mayıs ayında büyük ihtimalle üretilicek.
Kategori: Duyurular