Tokyoflash Keysay Saat, Klavye Ekranlı Saat


20.09.2012 14:43:00

Klavyeli saat nedir?

Saatin ekranında klayve olur mu diye düşünmeyin. Saatin ekranında klavye elbette olmaz. Ama klavye üzerindeki sembollerden yola çıkılarak saat yapılabilirmiş.

Keysay saat basit geometri kullanarak zamanı gösteren bir saat konsepti. Akıllı ve dokunmatik ekranlı. Keysay saat daha da geliştirilebilir ancak şimdilik saat, tarih, Kronograf bulunuyor.

Aslında saatin rakamları oldukça tanıdık. Yapılması gereken Keysay saati anlamak için bilgisayar klavyesine bir daha bakmak. Çok anlamsız gelen saat çok sıra dışı bir kodlamaya sahip. Bilgisayar klavyesi üzerindeki sembollerle saat tanımlanıyor.
Keysay saatin ekranı tıpkı bilgisayar ekranı gibi ekran koruma modu aktif ya da kapalı olarak kullanılabilir. Keysay saat etrafınızdaki kişilerin dikkatlerini toplayacak bir saat.
 Keysay saat, geleneksel zaman okuma yöntemiyle kullanılan ya da üretilen bir saat değil,  Çağdaş ve kozmopolit bir kent kişiliği.
Çelik kauçuk ve alüminyum, asetat vb. malzemeler kullanılarak yapılmış bir saat.
Keysay saati benzersiz kılan sadece bilgisayar klavyesi sembollü zaman ekranı değil elbette. Keysay saatin tasarımı da saati özel kılan bir artı.
Saatler sağ yada sol bileğe göre tasarlanarak oluşturulur. Ancak Keysay saat her iki bileğe takılabilecek şekilde özel tasarlanmış. İster sağ bileğinize ister sol bileğinize Keysay saati rahatlıkla takabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece Keysay saatin ekran döndürme sembolüne dokunun yeter saati döndürmenize gerek yok. Saatin ekran döndürme sembolüne dokunulduğu zaman ekranın 180 derece döndürebilirsiniz. Şimdiye kadar çok saat görmüştük. Ancak tek tuşa basarak  sağ yada sol bilek için ayarlanabilen bir saat ilk defa görüyoruz.
Klavye saat

Klavye saat

Kategori: Duyurular