Zippo Çakmak Fitili


Zippo Çakmak Fitili

İncelemekte olduğunuz Zippo Çakmak Fitili Aksesuar ürünü orjinal ve garantili olup, ister Kapıda Ödeme, İster Telefon ile ödeme, isterseniz de Online ödeme seçeneği ile güvenli bir şekilde My Saat'ten satın alabilirsiniz. My Saat'te satılan tüm ürünler orijinaldir.

  • Ürün Adı: Zippo Çakmak Fitili
  • Marka: Zippo
  • Kategori: Aksesuar
  • Stok Kodu: 8250

Stokta Yok

  • Telefon ile Sipariş
  • Aynı Gün Kargo
  • Kapıda Ödeme

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Vereceğiniz tüm siparişlerde kart bilgileriniz direkt banka posuna gönderilir.Böylece tüm bilgileriniz sadece bankanız ve sizin aranızda kalır!


Zippo Çakmak Fitili Özellikleri


Zippo Çakmak Fitili ürününün özellikleri ve taksitli satın alma seçenekleri:

Zippo Çakmak Fitili
1 adet


Çakmağınızın içindeki pamuğu belli zamanlarda havalandırmak veya mümkünse değiştirmek gerekir. Pamuğu değiştirilmediği için zamanla içinde tortu oluşabilir. Pamuğunuzu tekrar yerine yerleştirirken çok sıkı olmamasına dikkat edin.


İçindeki fitil uzun olduğu için değiştirmenize gerek yoktur. Fitilin yanan kısmında sadece teller kaldıysa, ucunu bir cımbızla dışarı çekerek yanmış kısmı temiz yerine kadar kesin. Fitilin dışarıda kalan kısmının alev uzunluğunu belirlediğini hatırlatırız. Eğer içerde kalan fitil kısmı çok kısaldıysa o zaman fitilinizi bir yenisiyle değiştirin.

Çakmak taşı olarak Zippo' nun orijinal taşını kullanmaya dikkat edin Bu çakmağınızın verimli şekilde çalışmasını sağlar. Çakmak taşının daha sert şekilde çakmasını istiyorsanız, taşın altındaki yayı biraz çekip uzatarak bunu yapabilirsiniz. Ama yayı deforme etmemeye özen gösterin. Aynı zamanda gerektiğinden fazla uzatırsanız, tekrar

Zippo modelleri veya Zippo Çakmak Fitili ürünü ile ilgili yeterli bilgiyi bulamadınız mı?
Ürünlerimizin teknik özelliklerini devamlı güncellemekteyiz. Zippo modelleri veya Zippo Çakmak Fitili ürünü ile ilgili bu sayfadan yeterli bilgiyi edinemediyseniz sitemizin aşağısında bulunan iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.  MYSaat taleplerinizi hemen değerlendirerek ilgili ürün detaylarının güncellenmesi konusunda çalışma yapacaktır.

Araştır: Zippo Çakmak Fitili Fiyat, Zippo Çakmak Fitili Özellikleri, Zippo Çakmak Fitili Satın Alma işlemleri yapabilirsiniz.