Adidas Saat Modelleri
  1    2    3    4    5  Adidas Saat


Adidas Alman spor giyim üreticisi bir firmadır. Şirket spor ayakkabının yanı sıra çanta, gömlek, saat, gözlük, ve diğer spor giyim ürünleri de üretiyor. Adidas Avrupa'nın en büyük spor giyim üreticisi, Dünyanın ikinci büyük spor giyim üreticisi firmadır. Amerikan Nike firmasının da en büyük rakibidir. 1948 yılında Adolf "Adi" Dassler tarafından kurulmuştur.

Adidas saatler spor tarzları ve sıra dışı dizaynlarıyla sporseverlerin çok sevdiği bir markadır. Adidas Saatleri yanında Golf, giyim, ayakkabı, ve erkek, kadın ve gençlik için aksesuarlar satıyor. Erkek ekipmanları, ayakkabı, gömlek, şort, pantolon, giyim, ve gözlük içerir. Kadın ekipmanları, ayakkabı, gömlek, şort, etek, pantolon, giyim, taban katmanları ve gözlük içerir. Gençlik ekipman, kız ve erkek ayakkabısı, giyim ve gözlük de içerir.

Adidas saatlerin hem analog hem dijital modelleri bulunuyor. Adidas Saat spor tarzdan hoşlananların tercih ettiği bir saat markasıdır. Kronometre ve geri sayım özellikli saatleri ve özgün dizaynıyla diğer saat markalarında ayrılır. Adidas saatleri farklı kılan diğer bir özellik te tüm dünyanın tanıdığı Adidas logosudur. Adidas saatleri kalite ve karizma sembolüdür.

Adidas AG: Adidas, Reebok spor giyim firmasından, TaylorMade Adidas golf şirketinden (Ashworth dahil) oluşmaktadır. Rockport bir Alman spor üreticisi ve ana şirketidir. Şirket aynı zamanda, Avrupa'nın en büyük spor giyim üreticisi ve dünyanın ikinci büyük spor giyim üreticisi gibi çanta, gömlek, saat, gözlük ve diğer spor ve giyim ile ilgili ürünler üretmektedir. Adidas Adolf "Adi" Dassler tarafından 1948 yılında kurulmuştur.

Araştır: Adidas Saat Modelleri, Adidas Saat Fiyatları ve Adidas Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Adidas Erkek Kol Saatleri ve Adidas Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.