MY SAAT 
My Saat 
  Fırsat Saatleri
  Adidas
  Burberry
  Calvin Klein
  Casio
  Cerruti
  Cross
  DKNY
  DolceGabbana
  Edox
  Emporio Armani
  Escape
  Esprit
  Flik Flak
  Frederique Constant
  Gucci
  Guess
  Guess Collection
  Hamilton
  Hip Hop
  Hugo Boss
  Jacques Lemans
  Kenneth Cole
  Lacoste
  Lancaster
  Longines
  Marc Eckö
  Maurice Lacroix
  Michael Kors
  Momentus
  Nacar
  Nautica
  Nixon
  OffShore
  Puma
  Quantum
  Raymond Weil
  Roamer
  Saint Honore
  Seiko
  Skagen
  Swatch
  Tag Heuer
  Techno Marine
  Timberland
  Tissot
  Tommy Hilfiger
  Toy Watch
  Versace
  Welder
  Zippo

Saat Alışveriş Sepeti
MY Saat Ödeme Seçenekleri


Saat - Telefon ile Sipariş

Saat Satın Al

 
MY Saat

   
» Ödeme ve Teslimat
  » İade ve İptal
  » Garanti Koşulları
  » Gizlilik
  » Satış Sözleşmesi
  » Banka Hesap Noları
   

»Dijital Tourbillon Saat
»Doğal zaman, doğal saat ve sürpriz tasarım
»Miansai Saat
»Saat ve kontrol
»timberland ht3
»Dokunulabilir Saat
»Apple konsept saat çevreci
»Minuteman Askeri stil saatler
»Saat Kullanım Kılavuzları

Tüm DuyurularÖzel Arama


 
Citizen

Citizen Saat Modelleri

  » Bayan Saat » Erkek Saat
 
 

Citizen Saat

Citizen saat innovasyon teknolojisiyle her zamanın ilerisinde olmuştur. Citizen saat markası insanlar için iyi hayaller kurar. Citizen aslında halk demektir, bunun felsefesi de herkesin kullanabileceği saatler üretme düşüncesidir. Citizen saatler her zaman yenilikçi olmayı başarmıştır. Tüm Citizen saatler yüksek hassasiyetle üretilir. Saat teknolojisinde yeni çığırlar açan Citizen saatler tüm dünyada modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası oldu. Tüm dünya da olduğu gibi Türkiye de de tıpkı Casio ve Seiko saatler gibi en çok tanınan Japon saatlerinden birisi haline geldi. 1956 yılında Citizen saat Japonya’nın ilk su geçirmez saati Parawater Citizen saat modelini üretti.
Citizen saat çevre dostu saatlerini üretmeye devam ediyor. Citizen saatini son kilometre taşlarından birisi eco-drive saatlerdir. Citizen eco-drive saatler saat endüstrisine yeni bir teknoloji kazandırmıştır. Eco drive saatler kendi enerjisini kendisi üretiyor ve pil değişimi gerektirmiyor. Yapmanız gereken saatinize arada bir güneş ve ışık enerjisini göstermek. Citizen saatin bu teknolojisi pil değiştirme ihtiyacını ortadan kaldıran çevreci ve güneş enerjili bir çözümdür.

Japonya da ilk su geçirmez saatle halkın karşısına çıka Citizen saat firması dünyanın en hassas ve güvenilir dalış saatlerini de üretmeyi başarmıştır. Citizen saat değişen yaşam koşulları için yeni teknolojili saatler üretmektedir.

Citizen Holdings Co, Ltd (TYO: 7762) Tokyo, Japonya'da ,Japon global kurumsal grubunun çekirdek şirketidir. Şirket ilk olarak 1918 yılında Shokosha Saat Araştırma Enstitüsü olarak kurulan ve şu anda Cincom hassas torna tezgâhları yanı sıra CITIZEN saat üreticisi olarak bilinir. Ticari adı 1924 yılında satılan bir cep saati olan CITIZEN’den kaynaklanmıştır. Citizen saat, dünyanın en büyük saat üreticilerinden biridir.

Eco-Drive
Eco-Drive saatler, ön yüzünün altında gizli bir güneş paneli ile şarj edilebilen saatlerdir. Eco-Drive Duo serisinde, güneş enerjisi otomatik bir kuvars güç kaynağı tarafından desteklenmiştir. Kullanıcının vücut sıcaklığı ile ortam sıcaklığı arasındaki sıcaklık farklılıkları yararlanan bir Eco-Drive Termo modeli de vardır. Ancak, şu anda Citizen Watch Resmi Web Sitesi açıklanan, sadece Eco-Drive sistemi, ışığa bağlı olarak şarj edildiğidir.  Eco-Drive özelliği ile Casio saatlerde kullanılan Tough Solar sistemi birbirine benzer. Her ikisi de doğal ve yapay ışık enerjisinden yararlanır. Citizen saatlerin üretimi sadece Japonya da değil başka ülkelerde de yapılmaktadır.
 
Citizen Atom Timekeeping Saatler
Radyo Kontrollü saatleridir. Saatler Japonya, Kuzey Amerika ve Avrupa'da radyo saatleri ile senkronize edebilir. Saatler radyo frekansını aldığı zaman otomatik olarak ayarlanır ve dakik olarak çalışmasına devam eder.

Citizen Çağdaş Saatler
Citizen aynı zamanda geleneksel Citizen etiketinden daha modern, çağdaş tasarıma sahip, bağımsız Saatler de üretir. Aynı zamanda birçok değişik markalardaki saatlerin motorlarını da Citizen saat üretir.

Citizen Koleksiyoner Saatler
Citizen koleksiyoncular için de saatler üretir. Saatin çerçevesi ve kadranının üzerindeki hesap cetveli Pilotlar için, mesafe, hız ve diğer hesaplamalar için yardımcı olur. Birleşik Karalık’ta, aynı saatin bir sürümü Red Arrows, Kraliyet Hava Kuvvetleri'nin dünyaca ünlü akrobasi ekran takımın renklerini ve logosunu taşıyor.

 
Etiketler: Citizen Saat Modelleri, Citizen Saat Fiyatları, Citizen Saat Satış Noktaları, Citizen Erkek Kol Saatleri, Citizen Bayan Kol Saatleri


 
 
 
 
Erkek Kol Saatleri | Bayan Kol Saatleri | Unisex Kol Saatleri | Çocuk Kol Saatleri | Duvar Saatleri | Masa Saatleri | Guguklu Saatler | Cep Saatleri | Çakmak | Kalem | Takı
Ana Sayfa | Saat Markaları | Alışveriş Sepetim | Hakkımızda | Sipariş Takibi | FORUM | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2019 MYSAAT. Tüm Hakları Saklıdır.