Momentus Saat Modelleri
  1    2    3    4    5    6    7    8    9  Momentus Saat

Türkiye'nin uluslar arası saat markalarından birisi olan Momentus saat, sağlamlık, uygun fiyat ve göz alıcı modelleriyle dikkat çekiyor. Momentus saat, klasik, spor, bay ve bayan saatleri bakımından zengin bir marka. Saatlerin özgün yapısı, kaliteli malzeme ve kusursuz işçilik Momentus saatlerin özel saatler olmasında önemli etkenlerden. Momentus‘un Japon saat markası gibi algılanması da Japon saat mekanizması kullanılmasından. Momentus saatin marka ismi de zamanla bağ kuruyor. Moment yani şuan, yada an. Moment us, bizim şu anımız yani saati ifade ediyor.
Momentus saatlerin yıllara meydan okuyan saatleri Türkiye de çok tanınmasında çok etkili. Az sayıdaki uluslararası saat markalarımızdan bir tanesi de Momentus saattir. Bu yüzden gururla takılması gereken bir markadır.
Momentus limitli sayıda ürettiği limited edition modelleriyle büyük beğeni kazandı. Bayanlar için mücevher karakterli saat modelleriyle bayanların kalbini çaldı. Hem bayan hem erkekler için özel tasarlanan takım saatler nişan ve düğünlerde tarafların birbirine sevgilerinin ve birbirlerine verdikleri değerin ifadesi olarak hediye edildi.
Momentus zamana verilen değerle birlikte kullanıcısına da değer veren bir saat markasıdır.Araştır: Momentus Saat Modelleri, Momentus Saat Fiyatları ve Momentus Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Momentus Erkek Kol Saatleri ve Momentus Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.