Tag Heuer Saat Modelleri
  1    2    3    4  TAG HEUER SAAT

Tag Heuer, lüks saat denilince ilk akla gelen İsviçre saat markalarından birisidir. 1860 yılından beri saat üretmektedir. Saatlerin yanında lüks cep telefonu ve gözlükte üretmektedir.
Prestij, performans, yenilikçi teknoloji Tag Heuer saatlerin felsefesini oluşturan sihirli kelimelerdir. Cesur ve yenilikçi ruhunu her zaman korumuştur. Yüksek hassasiyetli zaman ölçüm cihazlarını mükemmellik anlayışıyla ve zamana adanmışlıkla üretmeye devam ediyor. Tag Heuer dünyanın ilk kronometreli otomatik saatini üreten saat firması olup ve bu mekanik kronometreli saat motorlarını hala kullanmaktadır. Saat teknolojisinde bir çok yeniliğe imza atan Tag heuer saat en son 2004 yılında devrimci, yeni bir otomatik makine olan V4 Monako saat motorunun da patentini almıştır. Tag Heuer Saat muhteşem yeniliklerle, ileri teknoloji, kusursuz işçilik ve tasarım ödülü bağımlılığıyla her zaman ön planda olmaya devam ediyor.


Araştır: Tag Heuer Saat Modelleri, Tag Heuer Saat Fiyatları ve Tag Heuer Saat Satış Noktaları bilgileri bulunmaktadır. Tag Heuer Erkek Kol Saatleri ve Tag Heuer Bayan Kol Saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.